Viateco


viatecoFirma VIATECO od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą, serwisem i doradztwem w dziedzinie specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego i terenowego stosowanego w budownictwie komunikacyjnym, ogólnym i przemysłowym oraz specjalistycznych materiałów budowlanych stosowanych w budownictwie komunikacyjnym (drogi, mosty, tunele).

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej klasy przyrządy pomiarowe stosowane w przemyśle maszynowym i metalurgii (twardościomierze do metali), przemyśle farb  i lakierów, przemyśle papierniczym oraz ogólne wyposażenie laboratoriów.

Współpracujemy z renomowanymi producentami ze Szwajcarii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. Naszymi klientami są zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i niewielkie przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym. Współpracujemy również szeroko ze Szkołami Wyższymi i Instytutami Badawczymi.

Jako jedyni w Polsce jesteśmy Certyfikowanym Centrum Serwisowym szwajcarskiej firmy Proceq, ponadto jesteśmy autoryzowanym serwisem wszystkich naszych Partnerów Handlowych.

Nieprzerwanie od roku 2006 VIATECO posiada certyfikat ISO 9001 wydany przez TÜV NORD. Viateco jest również pięciokrotnym laureatem nagrody „Gazele Biznesu”. Po raz pierwszy nagrodę otrzymała w 2005 roku.