ZF TRW_edited-1

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW posiada placówki w ponad 40 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Świat motoryzacyjnych systemów bezpieczeństwa gwałtownie się zmienia, a integracja aktywnych i pasywnych układów staje się podstawą automatyzacji jazdy. ZF TRW już dzisiaj zapewnia systemy wspomagania kierowcy i półautomatyczne systemy pozwalające na adaptacyjną kontrolę prędkości, utrzymywanie pojazdu na pasie ruchu, wykrywanie martwych pól, awaryjne wspomaganie zarówno sterowania, jak i hamowania oraz łagodzenie skutków kolizji. Podążaj wraz z ZF TRW po ścieżce nowych technologii w dziedzinie automatyzacji. Odwiedź nasz blog http://safety.trw.com

Oferta produktów ZF TRW zawiera:

 

Elektronikę – aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa włącznie z  systemami wspomagania kierowcy, układy elektroniczne: bezpieczeństwa, napędu, podwozia oraz zdalne sterowane  falami radiowymi

 

Elementy podwozia – aktywne systemy bezpieczeństwa, zawierające układy kierownicze, hamulce zasadnicze, kontrolę poślizgu, sterowanie, zawieszenie oraz rynek wtórny.

 

Systemy bezpieczeństwa pasażerów – pasywne systemy bezpieczeństwa w tym poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa i kierownice.

 

Dążenie ZF TRW do pozycji globalnego lidera w produkcji aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa  jest oparte na zaufaniu – zaufaniu do produktu oraz do pracowników. Jesteśmy świadomi tego, że kierowcy i pasażerowie polegają na ZF TRW i naszych produktach każdego dnia na drogach całego świata, aby chronić to co mają najcenniejszego – własne życie oraz swoje rodziny.