Senetic


imagesSenetic to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją rozwiązań sieciowych, serwerowych oraz oprogramowania. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się sprzęt światowych marek. Do głównych produktów zaliczamy wszelkiego rodzaju serwery, routery i inne, profesjonalne urządzenia sieciowe i serwerowe wiodących producentów. Natomiast w bogatej ofercie oprogramowania można znaleźć produkty takich firm jak: Microsoft (m.in. systemy operacyjne, pakiety biurowe, oprogramowanie serwerowe), VMware (systemy wirtualizacji) czy Symantec (oprogramowanie antywirusowe).

Spółka swoje usługi kieruje zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. W gronie klientów można znaleźć firmy prywatne jak i te z sektora publicznego. Przez lata działalności firma zdobyła zaufanie kupujących. Potwierdzają to również wyróżnienia przyznane firmie (m.in. ISO 9001:2008, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikat Rzetelna Firma). Warto zauważyć, że w 2012 roku firma uzyskała po raz kolejny 100% wzrost przychodów, przełamując kwotę 100mln złotych. Natomiast wstępne szacunki za rok 2013 oscylują w granicach 200 mln złotych.

W ostatnich latach dynamiczny rozwój firmy został wielokrotnie doceniony w rankingu ComputerWorld, gdzie Senetic zajmuje czołowe miejsca w poszczególnych zestawieniach wiodących dostawców usług IT.

Od początku działalności Senetic bardzo mocno stawia na pracowników. Zespół tworzy grupa profesjonalistów, ludzi ambitnych oraz bardzo kreatywnych. Dobra atmosfera, nowoczesne wyposażenie biur oraz dostęp do najnowszych technologii pozwala na szybki rozkwit umiejętności i pełen rozwój personalny.

Dla nowozatrudnionych osób organizowane są odpowiednie szkolenia wprowadzające, których celem jest zapoznanie nowej osoby z strukturą i specyfiką firmy. Taki sposób rozpoczęcia pracy pozwala na pełne wdrożenie w życie i rozwój firmy, co pozwala na miłe i komfortowe rozpoczęcie samodzielnej pracy.

Dla studentów i absolwentów

Firma prowadzi także praktyki studenckie podczas których młode osoby mogą zdobyć cenne doświadczenie i poszerzyć swój zakres wiedzy.  Praca w międzynarodowym środowisku pozwala uzupełnić teorię zdobytą podczas toku studiów o praktykę, która jest niezbędna w codziennej pracy. Kontakt z klientami i partnerami z całego świata pozwala na podszlifowanie umiejętności językowych i zapoznania się z specyfikacją handlu na różnych kontynentach.

Programy płatnych praktyk oraz staży dla studentów i absolwentów odbywają się przez cały rok. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć pod adresem: http://kariera.senetic.pl/

Kontakt

Senetic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice
Tel.: +48 (32) 420 92 76 (Dział HR)
E-mail: kariera@senetic.pl
WWW: www.senetic.pl