Nomax Trading


Nomax Trading jest wiodącą firmą zaopatrującą przemysł mięsny. Firma jest liderem w sprzedaży i produkcji siatek wędliniarskich i osłonek tekstylnych na rynku polskim i zagranicznym.

Produkty i Sprzedaż

Topowe marki produktów dostarczane przez Nomax Trading to: siatki elastyczne do wędlin NOMANET, osłonki tekstylne VISCOFLEX, osłonki z przyprawami SPATEX. Roczna produkcja to ponad 40 tys. km siatek wędliniarskich i 4 mln. sztuk osłonek. Nomax Trading dostarcza produkty do ponad 1200 zakładów mięsnych i hurtowni w kraju oraz współpracuje z ponad 100 zagranicznymi dystrybutorami w ponad 38 krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Wizja i misja

Wizją Nomax Trading jest kreowanie oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów nadających wyjątkowych i indywidualnych walorów produktom mięsnym i wędlinom.

„Nadajemy indywidualny styl wędlinom na całym świecie”

Celem, do którego stale dążymy jest ciągłe dostosowanie naszych produktów do potrzeb klienta, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz stworzenie asortymentu, który kompleksowo zaspokoi potrzeby coraz bardziej rozwijającego się rynku wędliniarskiego. Kluczowym czynnikiem naszego sukcesu jest dbałość o wysoką jakość naszych produktów. Wyrazem tej dbałości jest wdrożenie systemu jakości HACCP oraz podporządkowaniu procesów produkcji procedurom systemu zarządzania jakością IS0 9001 oraz ISO 22000.

Wsparcie i doradztwo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy pomoc doświadczonych pracowników, zwłaszcza technologów, którzy starają się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania w procesach pakowania i doprawiania wędlin. Pomysły i sugestie naszych klientów dotyczące nowych sposobów produkcji siatek i osłonek, zostaną szczegółowo zbadane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który mieści się w Piekarach Śląskich. Mogą Państwo liczyć na naszą współpracę przy rozwiązywaniu problemów z niestandardowymi zamówieniami i z powodzeniem wprowadzać je na rynek. Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu, wierzymy że bliska współpraca zaowocuje w pełni dostosowanym do Państwa potrzeb asortymentem, a kolejne lata współpracy przyniosą sukces biznesowym partnerom Nomax Trading.