Noma2


nomaNOMA 2 Sp. z o.o. powstała w 1991 r. Siedziba główna  firmy mieści się w Katowicach przy ulicy Plebiscytowej 36. Na chwilę obecną firma zatrudnia 220 pracowników.

Główne obszary działalności spółki przedstawiają się następująco:

VW i AUDI

NOMA 2 jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Volkswagen i AUDI.  Autosalony  wraz  z zapleczem serwisowym są zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Kościuszki 328 (Audi) oraz przy alei Roździeńskiego 188E (VW).

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Zakład Projektowania i Montażu Systemów Elektronicznych świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania , montażu , uruchamiania , serwisu i konserwacji systemów zabezpieczeń oraz monitoringu systemów sygnalizacji pożaru . Zakład ma swoje biura w Katowicach (siedziba główna) oraz w Warszawie i Poznaniu (oddziały). Obszar działania obejmuje terytorium całego kraju.

LEASING

NOMA2 była jedną z pionierskich firm w Polsce w sektorze usług  leasingowych. Firma oferuje leasing operacyjny i finansowy środków trwałych; zarówno nowych jak i używanych. Z biur zlokalizowanych w  Katowicach, Warszawie i Rybniku pracownicy  obsługują klientów z całego kraju.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu działalności firmy NOMA2 są dostępne na stronie internetowej: www.noma2.com.pl

Serdecznie zapraszamy!