Murapol S.A.


murapol2

Grupa Murapol to deweloper nr 1 w Polsce, który rokrocznie pobija rekordy i sprzedaje najwięcej mieszkań w kraju. Od 15 lat projektuje i buduje osiedla m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Wrocławiu. Na Śląsku Spółka jest obecna w Katowicach, Tychach, Siewierzu i Bielsku-Białej. W całej Polsce Murapol z sukcesem zrealizował już 81 inwestycji, w których mieszka ponad 16 tysięcy osób.

Szansa rozwoju w zespole specjalistów

Za sukcesy biznesowe Grupy odpowiadają specjaliści, którzy mogą rozwijać tu swoje talenty. Dziś Spółka zatrudnia ponad 330 osób. Pracownicy uczestniczą w ambitnych zadaniach z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obsługi procesu sprzedażowego, księgowego, prawnego, finansowego czy marketingowego inwestycji deweloperskich. To najlepsi fachowcy, którzy projekty realizują z prawdziwą pasją i w przyjaznej atmosferze. Dowodem na to, że w Grupie Murapol młodzi, zdolni i pracowici ludzie, mają szansę na dynamiczną karierę, jest fakt, że jej kadra kierownicza składa się głównie ze specjalistów wywodzących się bezpośrednio ze Spółki.

Inwestowanie w kadry

Murapol dba o to, by pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje. Organizuje i zapewnia zewnętrzne szkolenia zawodowe, kursy językowe. Umożliwia też dokształcenie się w swoich dziedzinach lub zdobycie wiedzy z nowych obszarów. Wszyscy pracownicy Murapolu objęci są atrakcyjnymi systemami motywacyjnymi, a także prywatnymi świadczeniami zdrowotnymi. Podczas organizowanych dla nich wypraw rowerowych i żeglarskich, nie tylko podziwiają najpiękniejsze zakątki Europy, ale też testują swoją kondycję i wytrzymałość.

Nie tylko biznes

Grupa Murapol promuje ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie, wierząc, że pozycja lidera rynku zobowiązuje do angażowania się nie tylko w projekty biznesowe. Dlatego pracownicy wszystkich oddziałów przed Świętami stają się wolontariuszami akcji „Szlachetna Paczka”. Pomocą Grupa otacza również potrzebujących na Czarnym Lądzie, wspierając budowę szkoły w Tanzanii. Murapol jest znany z tego, że promuje wśród dzieci sport i zdrowy tryb życia. Jest głównym sponsorem Akademii Piłkarskiej słynnego Tomasza Frankowskiego, który w Krakowie szkoli swoich następców. Murapol wspiera również lokalne inicjatywy mieszkańców Śląska. Jedną z nich jest stworzenie w Beskidach kompleksu ścieżek rowerowych. Deweloper wsparł miłośników kolarstwa górskiego, dzięki czemu trasy zbudowane na Koziej Górze przyciągają dziś tysiące dzieci, amatorów i profesjonalistów.

Dynamiczna kariera absolwentów

Grupa Murapol została głównym partnerem programu „Kariera na Start”, by wspierać młodych i utalentowanych studentów z województwa śląskiego. Deweloper odważnie stawia na absolwentów, będąc niejednokrotnie miejscem pierwszej pracy. Młodzi ludzie wnoszą do Murapolu swoje pasje i zaangażowanie. W zamian zdobywają cenne doświadczanie zawodowe i wykorzystują zdobytą na studiach wiedzę w praktyce. O wyjątkowym zaufaniu, jakim Grupa obdarza młodych fachowców, świadczy to, że średni wiek pracownika Grupy to 31 lat, natomiast na kierowniczym stanowisku to tylko 34 lata.