JCommerce S.A.


jcommerceJuż od 2005 roku działamy na rynku IT dostarczając Klientom przyjazne i funkcjonalne oprogramowanie biznesowe. Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych z obszaru Information Management. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy zaawansowane rozwiązania z obszaru Business Intelligence, ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane – webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz” oraz autorskich szkoleń BI. Naszymi klientami są zarówno liderzy swoich branż w Polsce i Europie, jak i firmy sektora MSP oraz przedstawiciele sektora publicznego.

Firmę JCommerce tworzą ludzie, dla których informatyka jest prawdziwą pasją. Dzięki temu zbudowaliśmy zespół profesjonalistów w dziedzinach analizy biznesowej, projektowania i programowania, tworzenia hurtowni analitycznych, integracji baz danych oraz konsultingu IT. Wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania, dzieląc się wiedzą i skutecznie współpracując ze sobą w trakcie realizacji zadań, zaspokajamy najbardziej wyszukane wymagania Klientów.

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie IT są wyróżnienia i liczne referencje projektowe uzyskane od Klientów oraz Partnerów biznesowych w Polsce i za granicą. Zostały nam one przyznane za najlepsze na świecie rozwiązanie wspierające procesy biznesowe w firmie Samsung oraz za najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie dla małych i średnich przedsiębiorstw w konkursie firmy Microsoft (http://www.microsoft.com/poland/centrumprasowe/prasa/08_06/08.aspx). Uczestnicząc w badaniach renomowanej firmy Hewitt Associates, znaleźliśmy się w grupie najlepszych pracodawców w Polsce.
Według najnowszej edycji Raportu Computerworld TOP 200 (link do http://www.computerworld.pl/top200/firma/jcommerce) za rok 2011 zajmujemy 7 miejsce w rankingu producentów aplikacji mobilnych, 8 miejsce na liście dostawców aplikacji webowych i portali internetowych oraz 9 miejsce w rankingu największych dostawców systemów Business Intelligence w Polsce.

Jesteśmy partnerami czołowych producentów oprogramowania i sprzętu – posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner, QlikView Solution Provider,  SAP Business Objects Silver Partner, Advanced Business Partner IBM oraz Direct Partner Dell, a wykorzystywane w naszych projektach technologie, należą do światowej czołówki rozwiązań w swojej klasie, co potwierdzają niezależne wyniki badań firm Gartner Inc  oraz Forrester Research Inc.

http://www.jcommerce.pl/pl/firma/misja-i-wartosci/472.html

http://www.jcommerce.pl/