J.T.C. S.A.


jtc„ J.T.C. ” Spółka Akcyjna jest działającą od ponad 20 lat firmą inżynierską, która proponuje najbardziej optymalne rozwiązania zgodne z oczekiwaniami klienta w zakresie kompleksowej automatyzacji procesów przemysłowych. Specjalizujemy się w doradztwie, projektowaniu, realizacji, sprzedaży  oraz serwisowaniu produktów i usług.

Posiadamy kompletny zespół projektantów, programistów systemów sterowania i wizualizacji, elektryków, automatyków, informatyków oraz brygady montażowo-rozruchowe. Zespół ten potrafi dobrze zrealizować każde postawione przed nim zadanie w branży automatyki, elektryki i informatyki.

Dysponujemy własnym zapleczem warsztatowym z pełnym wyposażeniem do prefabrykacji rozdzielnic oraz układów automatyki i sterowania. Działając na bazie wieloletnich doświadczeń i tradycji stosujemy nowoczesne technologie oraz sprawne metody zarządzania.

Produkujemy swobodnie programowalne sterowniki PLC serii CONTROL MICRO oraz urządzenia telemetryczne oparte na technologii GSM/GPRS lub sieci Internetowej stosowane w wielu obszarach przemysłu głównie w ciepłownictwie i gospodarce komunalnej.

Jako pierwszy producent w Polsce oferujemy urządzenia do inspekcji  oraz czyszczenia wentylacji.

„J.T.C.” jest firmą wywodzącą się z energetyki zawodowej, gdzie wymagana jest wysoka jakość usług, a oferowane rozwiązania muszą posiadać wysoką niezawodność, dlatego też mamy nadzieję, że współpraca z nami pozwoli nam stać się wiarygodnym  i rzetelnym Partnerem w Państwa działalności.