Laureatka – Dominika Kowalczyk


Galeria Laureatów: Dominika Kowalczyk

 

Dominika KowalczykDominika Kowalczyk, która dwa wakacyjne miesiące spędziła stażując w częstochowskim oddziale Banku BGŻ, w krótkiej rozmowie dzieli się wrażeniami po stażu:

 

Kariera na Start:  Jesteś studentką Logistyki na Politechnice Częstochowskiej – jak staż wzbogacił Twoją wiedzę i umiejętności?

Dominika Kowalczyk: Dzięki stażowi w Oddziale Bankowości Detalicznej banku BGŻ poznałam wiele nowych pojęć dotyczących bankowości, miałam okazję zapoznać się z zasadami i procedurami panującymi w banku, a także nauczyć się sprawnej pracy w zespole. Przyswoiłam sobie ponadto wiele, nowych dla mnie, sposobów obsługi klientów oraz ich pozyskiwania..

KnS: Jak oceniasz staż:

DK: Staż był dla mnie cennym i pozytywnym doświadczeniem. W skali od jednego do pięciu oceniam go na piątkę!

KnS: Dlaczego warto było wziąć udział w „Karierze na start”?

DK: Stażując w BGŻ miałam niepowtarzalną okazję by sprawdzić, czy dziedzina, którą obrałam, jest zgodna z moimi indywidualnymi upodobaniami oraz predyspozycjami. Staż to także cenny wpis w CV dla każdej osoby, będącej na początku swej drogi zawodowej.

KnS: Promując IV edycję „Kariery na start” postawiliśmy na pasję. Chcemy pokazywać, jak ważna jest ona dla życia zawodowego – pracownicy z pasją dbają o work-life balnace, łatwiej odreagowują stres. Pasja zwykle dodaje energii i pomaga angażować się we wszystko co się robi, niezależnie, czy jest to wędkarstwo czy decoupage. A co Ciebie pasjonuje?

DK: Perfumiarstwo, moda, ale także zagadnienia z obszaru HR. Pasjonuje mnie również polska literatura, muzyka, teatr.