Conbelts S.A.pion logo (2)

 

Conbelts S.A. z siedzibą w Bytomiu jest międzynarodową firmą produkcyjno- usługową  o ponad 25- letniej tradycji . Jej głównymi produktami są taśmy przenośnikowe z rdzeniem tkaninowym, mieszanki gumowe i inne wyroby wykonane na bazie gumy i PVC.

Screen 9Spełniamy wszelkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, a nowoczesna technologia i wysoko kwalifikowana kadra gwarantują produkcję  i obsługę klienta na wysokim światowym poziomie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla transportu przenośnikowego m.in. w górnictwie, przemyśle mineralnym, energetycznym, a także hutnictwie, rolnictwie, budownictwie i innych. Conbelts S.A. jest firmą otwartą na współpracę, wymianę doświadczeń i propozycje partnerów handlowych.

Dział HR prowadzi rekrutacje do pionów: handlowego , technicznego, technologicznego, zakupów i logistyki, finansowego, produkcji i utrzymania ruchu. Karolina Miera, stażystka w dziale technologicznym Conbelts (IV edycja)Oferty pracy kierujemy do osób z wykształceniem technicznym (mechanika i budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika, chemia- polimery i tworzywa sztuczne), ekonomicznym (logistyka i spedycja, ekonomia, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny) oraz z bardzo dobrą znajomością języków obcych (najczęściej język angielski). Dzięki wsparciu funduszami z Unii Europejskiej możemy realizować coraz to nowe projekty dzięki czemu firma wciąż może konkurować jakością i nowatorskim podejściem z zagranicznymi producentami.

Na zdjęciach: Karolina Miera i Joanna Olszówka, stażystki w dziale technologicznym firmy Conbelts (IV edycja programu)