250bgz1-150x150Bank Gospodarki Żywnościowej to przede wszystkim ludzie. Wierzymy, że tylko razem możemy odnieść sukces. Jeżeli chcesz związać swoją karierę z nowoczesną instytucją finansową – zapraszamy do współpracy. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin bankowości, ze zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym, którzy swoim zapałem, wiedzą, kompetencjami i twórczym podejściem wnoszą nową jakość w funkcjonowanie Banku BGŻ.

Bank Gospodarki Żywnościowej od lat zajmuje miejsce w czołówce największych banków w Polsce. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów korporacyjnych. Specjalizujemy się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Lata działań na rzecz klientów z sektora agro pozwoliły na wypracowanie specjalistycznych i profesjonalnych rozwiązań finansowych, w pełni dopasowanych do specyficznych potrzeb tej grupy.

Mocną stroną Banku BGŻ jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym wsparciem.