Ambasadorzy – VII edycja


Ambasadorzy

Ola

Jako pierwszą przedstawiamy naszą koordynatorkę projektu – Olę .

olaOla jest studentką III roku filologii polskiej na UŚ. Z projektem „Kariera na Start” związana jest od 2015 roku. Interesuje ją BHP, HR oraz literatura.   W wolnych chwilach lubi czytać książki i przeglądać portale biznesowe.

W „Karierze na Start” Ola zajmuje się rekrutacją przyszłych ambasadorów oraz jest osobą, do której mogą się oni zwracać z każdym problemem lub nowym pomysłem. Zajmuje się również ogólnym rozwojem projektu.

Żaneta

Uniwersytet Ekonomiczny – finanse i rachunkowość

„Nie lubię, jak nic się nie dzieje, dlatego angażuję się w program ambasadorski Kariery na Start. Oprócz tego w wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie na spacerze, basenie, fitnesie. Ponad wszystko miłuję sobie góry! Moim największym marzeniem jest wyprawa do Peru.”

Aleksandra

Uniwersytet Śląski – filologia polska

„Najbardziej lubię jeździć na rowerze, a w wolnych chwilach odpoczywam przy dobrym filmie. W niedalekiej przyszłości chciałabym zostać korektorem w gazecie, a moim wielkim marzeniem jest praca w znanym wydawnictwie.”

Damian

Politechnika Śląska – inżynieria bezpieczeństwa

„Uwielbiam wycieczki górskie i interesuje mnie wszystko to, co związane z przyrodą. Moim marzeniem jest otworzenie własnej firmy związanej z komputerami i BHP.”

Edyta

Uniwersytet Śląski – filologia polska

„Uwielbiam podróżować i fotografować, lubię chodzić po księgarniach oraz podziwiać przyrodę podczas spływów kajakowych. W przyszłości chciałabym uczyć obcokrajowców języka polskiego.”

Katarzyna

Uniwersytet Śląski – filologia polska

„Lubię podróżować, zwiedzać zabytki sztuki, czytać książki i oglądać filmy. Chętnie jeżdżę na rowerze, na rolkach i chodzę po górach. Moim największym marzeniem jest napisanie własnej książki.”

A oto część naszych ambasadorów i… nie tylko ;D

Aga, Marcin, ambasadorzy i Szymek

Oto dyplomy jakie otrzymali nasi Ambasadorzy po szkoleniu z zakresu organizacji pracy. Szkolenie przeprowadził Marcin Bański.

Ambasadorzy - szkolenie

Ambasadorzy - szkolenie2