Akademia im. Jana Długosza – Biuro Karier


cosikBiuro Karier Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie pomaga studentom i absolwentom Uczelni w aktywnym wejściu na rynek pracy, rozwoju zawodowym oraz zaplanowaniu ścieki kariery.
W Biurze Karier student może liczyć na: bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym oraz psychologiem, pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny). Doradzimy także jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Organizujemy szkolenia, które podnoszą nie tylko kwalifikacje, ale również uczą jak poruszać się po rynku pracy. Na bieżąco informujemy o aktualnych ofertach pracy, szkoleniach, warsztatach, kursach. Organizujemy również targi pracy i dni kariery.
Dla pracodawców proponujemy bezpłatne zamieszczanie ofert pracy, praktyk, staży na stronie internetowej,  rozpowszechnianie informacji o zasadach i planach rekrutacyjnych, oferujemy pomoc w znalezieniu pracowników, stażystów i praktykantów spośród naszych studentów i absolwentów, proponujemy prezentację  firm w charakterze pracodawcy, udział w targach pracy i dniach kariery umożliwiające bezpośrednie pozyskanie pracownika,  zapoznanie studentów z rynkiem pracy, a także promocję firmy, propagowanie katalogów, broszur, ulotek promujących działalność firmy, wśród studentów oraz absolwentów.